Pivní ráj - Jihlava Rekonstrukce

Rekonstrukce stylové pivnice za 3 týdny


S čím za námi přišel zákazník

Klient požadoval rekonstrukci prostor bývalé restaurace. Měli jsme vytvořit novou stylovou pivnici s danou barevností, vybavením a doplněním o dekorace a to vše do 3 týdnů.

Navrhnuli jsme řešení

  • rekonstrukce zdí (malba, tapety)
  • stínící technika, osvětlení (zastínění oken, lustry a ostatní světla)
  • vybavení nábytkem
  • dekorace

Průběh zakázky rekonstrukce

Nejdříve bylo potřeba vyspravit zdi od děr a uražených rohů, upravit některé příčky a přizpůsobit elektroinstalaci. Bylo potřeba na žádost klienta zřídit i koutek pro historii pivovarů. Všechny stěny jsme vymalovali a na exponovaná místa jsme nalepili vinylové tapety. Pak bylo potřeba prostory vybavit osvětlením na připravené rozvody. Rozmístili jsme nábytek, který jsme z velké části nechali vyrobit přímo na míru. Aby byl prostor útulný museli jsme zneprůhlednit okna z ulice a zastínit pro denní dobu, kdy okny dovnitř svítí přímé slunce. Celý interiér pivnice i ostatních prostor jsme vybavili účelnými, ale i zkrášlujícími dekoracemi. Umělecký kovář pro nás vyrobil nejen věšáky na zeď i stojanové ke vchodu, netradiční stojánky na vína a další drobné dekorace.

Zakázku se nám podařilo dokončit v termínu a klient byl velmi spokojený. Na fotografiích můžete vidět rozdíl mezi původním a nynějším stavem.