Úprava společných domácích prostor Rekonstrukce

Všechno staré musí pryč.


S čím za námi přišel zákazník

Starý dům je velmi obtížné předělat, abychom nemuseli vše bourat a kompletně předělat. V tomto domě zněl úkol jasně. Celý prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje propojit a udělat tak pohodlný prostor pro užívání celé rodiny.

Dali jsme se do práce

Mezi kuchyní a jídelnou jsme zbourali příčku, umístili nový skleněný jídelní stůl, protože působí vzdušněji než stoly z masivu. Krb, který byl původně umístěn v obývacím pokoji jsme odstranili a na místo něj jsme postavili příčku ze sádrokartonu, která posloužila na optické rozdělení obývací části a té kuchyňské. Pak už jen stačilo vybrat správné barvy nábytku, sedací soupravy, tapet, výmalby a bylo hotovo. Vlastně ne tak úplně 😊. Místo stávajících záclon, závěsů a garnyží jsme navrtali ocelová lanka a na něj navlékli čistě bílou, průhlednou záclonu, která prostor zútulní a přitom si ji ani nevšimnete, že na okně je. Celý prostor jsme doladily doplňky jakou jsou květináče, svíčky, květinami a bylo hotovo.


Rekonstrukce dopadla dobře

Majitelé jsou velmi spokojeni a nejvíc ocenili sedací soupravu od firmy Polstrin www.polstrin.cz (která je naším výhradním dodavatelem sedacích souprav), kterou chtěli po nějaké době zvětšit, což není prakticky nikdy možné, ale u Polstrinu ano. Jednotlivé části sedací soupravy jsou do sebe „zaseklé“ velice kvalitním ocelovým kováním a pokud budete i vy chtít zvětšit sedací soupravu, pouze objednáte část, kterou chcete vložit mezi jednotlivé části a pak už jen vycvaknete, zacvaknete a je vše hotové a funknčí.